hairtalk extensions - naturalnie, bezpiecznie, szybko i pięknie!

 


hairtalk extensions to metoda przedłużania włosów za pomocą lekkich pasm, ciesząca się zaufaniem profesjonalistów i Klientek na całym świecie. 5 zupełnie różnych rodzajów pasm i paleta 99 kolorów dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdego typu włosów. Elastyczna, niewidoczna taśma pozwala uzyskać absolutnie naturalny efekt zagęszczenia i przedłużenia fryzury.

Na czym polega ta metoda?

Twoje włosy umieszczane są pomiędzy dwoma pasmami hairtalk extensions, które łączone są za pomocą taśm mocujących, pokrytych medycznie przetestowanym klejem.

 

Jak długo utrzymuje się zabieg? 

Jedna aplikacja hairtalk extensions wystarczy na około 8-12 tygodni, w zależności od szybkości wzrostu naturalnych włosów. Pasma można założyć nawet trzy razy, co daje nam łącznie okres około 9 miesięcy noszenia.

 

Czy ta metoda jest bezpieczna?

Do aplikacji pasm nie używa się wysokich temperatur czy szkodliwej chemii co czyni hairtalk extensions najbezpieczniejszą metodą na rynku.

 

Gdzie można znaleźć listę autoryzowanych salonów hairtalk extensions?

Jeśli szukasz salonu w pobliżu, napisz do nas na Facebooku lub Instagramie - Z przyjemnością prześlemy listę naszych salonów partnerskich w Twojej okolicy.

Komentarze

Popular Posts