Najmodniejsze fryzury na wiosnę 2016!

Wiosna już coraz bliżej, a wraz z nią przychodzą zmiany.
Chowamy ciepłe czapki, szale, rękawiczki i zimowe kurtki oraz futra do szaf. Wyciągamy za to letnie sukienki i płaszcze oraz ukochane czółenka. Zmieniamy naszą dietę na lżejszą - pełną świeżych, surowych owoców i warzyw. W naszych mieszkaniach coraz częściej pojawiają się na stołach świeże kwiaty. Po zimie warto także odświeżyć nasz wygląd. Zwłaszcza, że tak jak w modzie, tak i we fryzurach, co sezon królują nowe trendy.

Na wiosnę tego roku fryzura na boba przeżywa swój renesans i już zasłużyła na miano najmodniejszej fryzury roku 2016!
Długi bob to odświeżona wersja kultowej fryzury, której długość powinna sięgać tym razem do obojczyków, a włosy już nie muszą być idealnie ułożone. Długi bob może być stylizowany na "beach waves", podkręcany czy też prostowany. Przedziałek możemy przesunąć na bok lub zostawić na środku - ta wersja dobrze wygląda z grzywką, która również wraca w tym sezonie do łask. Mamy zatem wiele możliwości stylizacji, dzięki czemu nasza fryzura może wyglądać zupełnie inaczej każdego dnia.
  

Jeśli chodzi o strzyżenie, to najlepsze na tegoroczną wiosnę, będzie strzyżenie poziomami i sekcjami, co nada naszym włosom ruch. Nieważne, czy chcesz mieć krótkie, czy długie włosy, fryzura musi być zwiewna, lekka, swobodna i sprawiać wrażenie "uczesanej wiatrem". Wspomniana wcześniej grzywka będzie królowała na każdej głowie - prosta, skośna czy na bok, każda doda nam dziewczęcego uroku!
W tym sezonie, powraca także moda z lat 70-tych, gdzie włosy były zdobione różnego typu dodatkami. Zaopatrzmy się więc w opaski, wstążki, spinki, gumki i kwiaty, aby urozmaicić wygląd naszych włosów.Podsumowując, na ten sezon wiosenny nasza fryzura obowiązkowo powinna być dynamiczna, nieco w naturalnym nieładzie lub ozdobiona. Przy czym nie zapominajmy, że fundamentem każdej fryzury są zadbane, zdrowo lśniące i odżywione włosy!

Komentarze

  1. Do modnej fryzury nic tylko dobrać modne ubrania! Zerknijcie sobie na https://www.fashion4.pl po takie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popular Posts