pielęgnacja hairtalk extensions

Od dziś zajmiemy się szczegółowym przedstawieniem Wam każdego produktu z linii kosmetyków pielęgnacyjnych hairtalk.
Jak wiemy, nasze włosy wymagają pielęgnacji i ochrony, szczególnie te przedłużane. Włosy te nie otrzymują składników odżywczych ze skóry głowy, stąd ich pielęgnacja wymaga więcej czasu oraz stosowania dedykowanych kosmetyków.

Zaczynamy od początku, czyli od mycia włosów.
Często pytacie nas: "Czy można myć włosy codziennie?" Oczywiście, że tak!
hairtalk szampon przeznaczony jest właśnie do codziennej pielęgnacji włosów. szampon sam wchłania się we włosy i wymaga jedynie lekkiego nacisku, dzięki czemu nie jest konieczne wcieranie go. szampon hairtalk ze względu na swoją specjalną formułę, nie pieni się tak mocno jak inne szampony.
Podczas mycia nie wolno wykonywać kolistych ruchów, nie należy też pocierać włosów o siebie. Mycie włosów powinno być bardzo delikatne. szampon pozostawiamy na chwilę na włosach, a następnie dokładnie spłukujemy mocnym strumieniem wody.
Mycie włosów powinno odbywać się w pozycji pionowej, najlepiej pod prysznicem, nigdy głową w dół.
Ważne: włosy przed myciem powinny być bardzo dobrze rozczesane za pomocą szczotki - nigdy nie stosuj grzebienia do czesania pasemek hairtalk extensions! 


szampon hairtalk stworzony tak, aby zaspokoić potrzeby przedłużanych włosów i nie pozbawiać ich nawilżenia oraz składników odżywczych.

Komentarze

Popular Posts