Natalia Siwiec - „Ludzie na ulicy mówią mi, że mam piękne włosy... nikt nie wie, że nie są moje!”Natalia Siwiec. Czy są wśród nas tacy, którzy nie znają tego nazwiska? Wątpię. 
Dla wielu Natalia jest dziewczyną przypadkiem odkrytą podczas Euro 2012. Jednak to nie tak, że nasz Kopciuszek niechcący potknął się o Księcia.

Już wtedy Natalia była uznana przez wielu za najlepszą fotomodelkę w kraju. Pamiętam moją rozmowę ze znanym śląskim fotografem, który kiedyś powiedział  „fotograficznie mam jeszcze jedno marzenie - muszę zrobić zdjęcia Natalii Siwiec. Potem mogę umrzeć.”

Aktualnie Natalia jest szczęśliwą żoną, matką i inspiracją dla wielu kobiet. Na Instagramie ma ponad 800 tysięcy fanów. Każdego dnia dostaje setki pytań o rady. Każdy chce wiedzieć jakiego kremu używa, jak dba o ciało i włosy.

Natalia jest bardzo żywiołowa. Umiejętnie bawi się swoim wizerunkiem. Często zmienia kolory i długość włosów. Jej pomysłowość i poczucie stylu powodują, że nawet jej najbardziej szalone metamorfozy spotykają się z entuzjazmem wielbicieli.

Marka hairtalk dba o to, by zawsze mogła stworzyć taką wersję siebie, na jaką aktualnie ma ochotę. Raz włosy krótkie, ciemne i zagęszczone, czasem długie, złociste ombre. 

Tak, Natalia Siwiec przedłuża włosy. 
Zdziwieni?  

Towarzyszyliśmy jej podczas ostatniej wizyty w Jej ulubionym salonie fryzjerskim, Royal Hair.


Salon Anety Klinger odwiedza wiele głośnych nazwisk. Kobiety z całego kraju przyjeżdżają do Łodzi, by to właśnie tu zadbać o swoje włosy. To nie tylko salon fryzjerski, ale i miejsce spotkań i inspiracji. Tu dbanie o włosy i wizerunek jest pasją, która realizuje się poprzez wciąż nowe pomysły na stylizacje. 

Natalia przyszła na czas. Jak zwykle wyglądała świetnie. Wchodząc do salonu, w lekko za dużym swetrze, wyglądała na 16-latkę. Wtedy miała krótkie, ciemne włosy, podkreślające jej młodzieńczy wygląd.
Po godzinie była już zupełnie inną osobą - długie, bardzo gęste włosy ombre pasowały do niej idealnie. 

Wyglądała bosko. I wcale nas tym nie zaskoczyła! Długie, rozjaśnione włosy zmieniły jej dziewczęcy wizerunek w nieco bardziej klasyczny look. Perfekcyjne rozwiązanie, podkreślające kobiecość i styl, dodające Natalii wyjątkowej, ponadczasowej elegancji. 


Zobaczcie zdjęcia z wizyty Natalii Siwiec w Salonie Royal Hair!


Przed przystąpieniem do przedłużania włosy należy umyć szamponem głęboko oczyszczającym.

Włosy powinno się dokładnie wysuszyć.

W niektórych przypadkach można użyć mocnego kleju stixon.

Natalia Siwiec w krótkich włosach.

Natalia Siwiec podczas przedłużania włosów w rękach teamu Royal Hair.
hairtalk colormelts - jaśniejsze na końcach włosy, które pozwalają uzyskać efekty kolorystyczne bez farbowania naturalnych włosów klientki.

Natalia Siwiec w długich włosach prezentuje się wspaniale!


Voilà! Długie, gęste i rozświetlone włosy Natalii są gotowe!

Komentarze

Prześlij komentarz

Popular Posts