Rewolucja z asekuracją - Metamorfozy Dominiki Grosickiej i Pawła Zielińskiego

Dominika Grosicka i Paweł Zieliński - inicjatorzy projektu "Metamorfozy".Każda z nas czasami ma ochotę na życiową rewolucję; wielkie zmiany, które dadzą nowy wymiar naszej codzienności. Szczególnie początek roku sprzyja wyzwaniom na miarę pożegnania starych adidasów i zastąpienia ich szpilkami Louboutin! 

Postanowienie to jednak dopiero początek. By je zrealizować, potrzeba bowiem dobrego przewodnika, mentora, słowem -  specjalisty, który pomoże dobrać Ci te wymarzone „szpilki” do sylwetki, charakteru i reszty stroju. Potrzeba kogoś, komu można zaufać i poczuć życzliwe wsparcie. Bez fachowej pomocy niezwykle trudno zdobyć się na realizację wielkich zmian. Trudno przecież sobie nagle wyobrazić siebie w zupełnie innym wydaniu. To jak skok na głęboką wodę bez asekuracji! 

Pewnie znacie Dominikę Grosicką, piękną żonę piłkarza, Kamila Grosickiego. Dominika wraz z fryzjerem Pawłem Zielińskim, postanowiła rozpocząć cykl „Metamorfozy”, w którym pomagają kobietom przejść ich wymarzoną przemianę. Dominika była modelką. Świat mody wyrobił w niej wyczucie smaku i stylu oraz wyobraźnię, którą potrafi wykorzystać do kreowania przemian bohaterek swojego cyklu. Dominika wraz z Pawłem tworzą niepowtarzalny i zgrany team, który bezpiecznie przeprowadzi każdą kobietę przez jej wymarzoną przemianę. To właśnie oni są bezcenną „asekuracją” przy skoku na głęboką wodę wielkiej zmiany! Dominika ma doskonałe pomysły, a Paweł fantastycznie je realizuje, pozostając w zgodzie z niepowtarzalnym charakterem i temperamentem każdej z bohaterek cyklu. 

W ostatniej metamorfozie wzięła udział Sandra. 

Sandra w salonie zjawiła się w krótkich, rudych włosach. Ich matowa struktura i wyblakły kolor niepotrzebnie dodawały Sandrze lat. A może po prostu wyglądała w nich na smutną, szarą i zwyczajną dziewczynę…? Dominika i Paweł zdecydowali się rozświetlić jej twarz i podkreślić młodzieńczy wygląd poprzez przedłużenie i zagęszczenie włosów metodą hairtalk extensions. Paweł Zieliński pracuje na hairtalk extensions w swoim salonie i doskonale wie jaki efekt może osiągnąć ich zastosowanie. Sama Dominika Grosicka nosi hairband by hairtalk na wielkie wyjścia. Nie był więc zaskoczeniem fakt, że właśnie nasze włosy wybrali oboje do przeprowadzenia tej wielkiej zmiany. Paweł Zieliński wybrał pasemka hairtalk colormelts, które dodatkowo pozwoliły na uzyskanie efektu świetlistego ombre na włosach naszej bohaterki. Sandra po przemianie, ze zwykłej dziewczyny, jakich mijamy na ulicach wiele, stała się wyjątkową kobietą z niezapomnianym błyskiem w oku! I to się nazywa bezpieczna życiowa rewolucja! 
Jesteście ciekawi efektu pracy pod kreatywnym okiem Dominiki i Pawła? Zobaczcie galerię!

*Salon Pawła Zielińskiego znajduje się w Szczecinie, przy ulicy 5 lipca 16. Telefon: 698 414 770.*

Fotograf: Izabela Miszta

Nasza bohaterka Sandra przed metamorfozą.


Dominika Grosicka pasjonuje się wizażem i postanowiła osobiście wykonać makijaż Sandrze.


Dominika sama jest fanką hairtalk - na wielkie wyjścia zakłada hairband by hairtalk dla dodania objętości.

Nasza bohaterka we włosach przedłużonych i zagęszczonych metodą hairtalk extensions.

Paweł Zieliński był wyraźnie zadowolony z efektów przedłużania włosami hairtalk.
Przedłużenie i zagęszczenie metodą hairtalk extensions z użyciem pasemek colormelts,
które  pozwoliły uzyskać efekt ombre bez konieczności rozjaśniania naturalnych włosow Sandry.


Sandra po metamorfozie, we włosach hairtalk colormelts. 


Komentarze

Popular Posts