Jak i gdzie? Czyli co powinnaś wiedzieć przed pierwszym przedłużaniem włosów

Co, jak i gdzie?

Co powinnaś wiedzieć przed pierwszym przedłużaniem.

Przedłużane włosów w autoryzownym salonie hairtalk, DW Creative group w Warszawie


Na czym polega metoda hairtalk extensions?

Metoda polega na umieszczeniu cienkich taśm u nasady naszych włosów. Wykonuje się to umieszczając włosy Klientki pomiędzy dwiema taśmami hairtalk. Taśmy pokryte są hipoalergicznym, delikatnym klejem.


Jaka jest cena przedłużania?

Ceny ustalają salony partnerskie hairtalk indywidualnie. By wycenić usługę należy udać się na konsultację z naszych salonów partnerskich.


Od czego zależy cena?

Cena usługi zależy od:
1. długości włosów (do wyboru są warianty 25 cm, 40cm, 55 cm)
2. typu taśm (hairtalk extension, wersja plus w której taśma imituje skorę głowy, wersja plus z odrostami, taśmy colormelts - rozjaśniane na końcach i wiele wiele innych.)
3. ilości taśm (włosy hairtalk liczymy na paczki. W jednej paczce hairtalk extensions jest 12 taśm, co daje nam 6 gotowych kanapek, natomiast w paczce colormelts by hairtalk znajdziemy 20 pasemek, co daje nam 10 gotowych kanapek.) Są Panie, którym wystarczy jedna paczka dla naturalnego efektu, inne życzą sobie efektu wow zakładając nawet 5 paczek.
4. salonu fryzjerskiego - salony same ustalają ceny usługi.


Jak długo można nosić włosy?

Włosy mogą być noszone nawet 9 miesięcy. Co 8-12 tygodni należy wykonywać korekty, które polegają na usunięciu taśm hairtalk, oczyszczeniu ich i ponownej aplikacji. 


Czy metoda niszczy włosy?

Metoda hairtalk extensions to najbezpieczniejsza metoda na rynku. Nie zakłada użycia szkodliwej chemii czy wysokich temperatur. Taśmy hairtalk są bardzo lekkie i elastyczne. Zdejmowanie włosów  odbywa się w sposób delikatny. Są Panie, które zakładają hairtalk już 10 lat i ich włosy są cały czas w niezmienionym stanie.


Gdzie wykonać usługę?

Usługę można wykonać tylko w autoryzowanych salonach hairtalk. Są to salony, ktore zostały odpowiednio przeszkolone do zakładania włosów metodą hairtalk. 

Jeśli szukasz salonu w pobliżu, napisz do nas na naszym profilu na facebooku i instagramie - zaproponujemy Ci salony, które są najbliżej Ciebie. 
Jeśli nurtują Cię inne pytania - pozostajemy do Twojej dyspozycji. Pisz do nas śmiało na facebooku na instagramie. 

Komentarze

Popular Posts