Łowcy mitów - obalamy najpopularniejsze mity dotyczące przedłużania włosów!

Obalamy mity!
MIT 1 - Zagęszczanie włosów jest drogie.
Włosy zagęścić można juz jedną paczką włosów hairtalk extensions długości 25 cm - wszystko zależy od efektu, który chcesz osiągnąć. Nie musisz zakładać od razu 7 paczek włosów długości 55 cm :)MIT 2  - Przedłużanych włosów nie musisz pielęgnować.
Włosy przedłużane wymagają specjalnej pielęgnacji. Najlepiej stosować kosmetyki, które są dedykowane do włosów przedłużanych - nie spowodują one uszkodzenia taśm i przesuszenia włosów.MIT 3 - Przedłużane włosy są jednorazowego użytku.
Włosy hairtalk możesz nosić nawet 9 miesięcy. Możesz je w międzyczasie zdjąć i założyć ponownie. MIT 4 - Przedłużanie niszczy włosy.
Wszystko zależy od metody. Niektóre metody wymagają użycia bardzo wysokiej temperatury do założenia włosów - wysoka temperatura zawsze niszczy włosy. Trzeba również zwrócić uwagę na to, w jaki sposób włosy są zdejmowane - niektóre metody wymagają szkodliwego, mechanicznego kruszenia zgrzewów, co niszczy i wyrywa włosy z cebulkami. 

Zakładanie włosów metodą hairtalk extensions jest zupełnie bezinwazyjne. Również zdejmowanie włosów założonych metodą hairtalk extensions nie uszkadza włosów, co wielokrotnie prezentowaliśmy na naszych filmach na facebooku i instagramie. 

Zwróćcie również uwagę na to, czy włosy plączą się od nasady. Małe zgrzewy powodują często plątanie się włosów. Włosy założone metodą hairtalk extensions są płasko umieszczone między taśmami, co zapobiega plątaniu.MIT 5 - Włosy przedłużane są sztuczne.
Włosy hairtalk są w 100% naturalne. Możesz je dowolnie stylizować.MIT 6  - Włosów przedłużanych nie można upiąć w kucyk.
Włosy przedłużane możesz śmiało upiąć w kucyk. Jeśli często upinasz włosy możesz uprzedzić o tym swojego fryzjera - założy Ci taśmy nieco wyżej, byś jeszcze łatwiej mogła upiąć swoje włosy i zupełnie nie przejmować się tym, że masz założone włosy!MIT 7 - Nie powinno się zbyt często myć włosów przedłużanych.
Absolutnie. Włosy przedłużane można myć nawet codziennie. 

Mitów na temat przedłużania włosów jest sporo. 
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - napisz do nas wiadomość na facebooku lub instagramie. 
Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Komentarze

Popular Posts