Kilka sposobów na ekspresową zmianę wizerunkuLato to czas na relaks, trochę szaleństwa i zabawy. Jesteśmy wypoczęci, mamy więcej energii oraz pomysłów. Wakacje to również wiele rozrywek, jak przyjęcia, festiwale, koncerty i inne wydarzenia. Na takie eventy niejednokrotnie chcemy odmienić swój wygląd. W związku z tym, w niniejszym wpisie zaprezentujemy wam kilka sposobów na szybką metamorfozę.


hairtalk top of the head

Dzięki hairtalk top of the head, Twój stylista natychmiast stworzy dla Ciebie kompletnie nową fryzurę. Zagęszczacz wykonany jest w 100% z naturalnych włosów Remy. hairtalk top of the head to włosy o długości 50 cm z grzywką. Produkt można nabyć w autoryzowanym salonie hairtalk. 

top of the head to produkt przystosowany do samodzielnej aplikacji. Możesz go założyć oraz ściągnąć w dowolnym momencie. Zagęszczacz mocowany jest na głowie za pomocą 4 klipsów. Jest to optymalne rozwiązanie, by produkt był wygodny oraz trzymał się na głowie.

hairtalk top of the head dostępny jest w 10 modnych kolorach. Korzystając z porad stylisty w autoryzowanym salonie hairtalk, z pewnością dobierzesz idealny kolor dla siebie. Sprawdź wszystkie kolory tu: https://hairtalk.pl/hairtalk/107/top_of_the_head_by_hairtalk.

hairband by hairtak

hairband by hairtalk to produkt, dzięki któremu natychmiastowo przedłużysz i zagęścisz włosy – samodzielnie, bez udziału stylisty. Założenie produktu na swoje włosy zajmie Ci 1,5 minuty. hairband to najprostszy i najwygodniejszy sposób na szybką metamorfozę.

Produkt dostępny jest w 13 wariantach kolorystycznych. Najlepszy odcień dla Ciebie dobierze fryzjer z autoryzowanego salonu hairtalk. Włosy możesz zakładać i ściągać w dowolnej chwili. Sprawdzą się na każdą imprezę, przyjęcie czy uroczystość.

hairtalk extensions fun

hairtalk extensions fun to pasemka, dostępne w 8 trendy kolorach. Wykonane są one z mieszanki włosów naturalnych oraz wysokiej jakości włókna syntetycznego odpornego na wysoką temperaturę. Pozwala to na długotrwałe zabarwienie pasemka.

Kolory zastosowane w pasemkach to idealny wybór na lato – nadadzą fryzurze oryginalny, lekki wygląd.  Twój fryzjer może założyć Ci kilka pasemek, bądź jedno pasemko, dla delikatnego efektu kolorystycznego na głowie. Wybór należy do Ciebie.

Zakładanie pasemek można wykonać w autoryzowanym salonie hairtalk. Jeżeli chcesz zagęścić całą głowę – zabieg potrwa niecałą godzinę. Założenie jednego pasemka zajmie Twojemu fryzjerowi dosłownie kilka sekund.

hairtalk extesnions fun to pasemka dostępne tylko w długości 40 cm. Sprawdź kolory tu: https://hairtalk.pl/hairtalk/209/hairtalk_extensions_funKomentarze

Popular Posts