Modne fryzury!

Planujesz imprezę i nie wiesz na jaką fryzurę się skusić?
Naturalne fale, seksowne loki czy eleganckie upięcia? A może grzywka?
W tym sezonie nie ma wielu nowości. Wracają klasyczne fryzury w nowych odsłonach.
Nadal modne są delikatne fale, loczki. Do trendów wraca zapomniana już grzywka oraz przedziałek na środku głowy. Królują luźne upięcia, warkocze oraz niechlujnie spięte koczki na czubku głowy.

Grzywka była popularna w latach 60/70 i teraz znowu wraca do łask. Najlepiej jak jest wycieniowana i rozdzielona przedziałkiem na środku głowy. Pasuje prawie każdemu i jest elegancka. Dodatkowo optycznie poprawia proporcje twarzy.

Warkocze i luźne sploty już od dłuższego czasu są na topie. Posiadaczki długich włosów mają tutaj ogromne pole do popisu. Im większy nieład przy splocie tym efektowniej wygląda fryzura. Koniec z idealnie zaczesanymi włosami!

Koki, najlepiej wyglądają te robione w biegu na czubku głowy lub tuż nad karkiem. Mają wyglądać jak zrobione od niechcenia. Nie ma tu miejsca na idealnie wystylizowany kok bez odstających włosów po bokach.

Fale, loki idealnie pasują do sukienek z odkrytymi plecami. Można je zrobić na wiele sposobów takich jak lokówka, prostownica czy papiloty. Trzeba jednak pamiętać o utrwaleniu fryzury lakierem, aby wytrzymała dłużej. Im włosy dłuższe, tym piękniej prezentują się te stylizacje. Chyba każda kobieta bynajmniej raz zamarzyła o tego typu fryzurze.

Zarówno warkocze jak i delikatne fale wymagają posiadania długich włosów. Na szczęście dzięki hairtalk extensions jest to możliwe w zaledwie godzinę. Teraz każda z nas może cieszyć się długimi, gęstymi, pięknymi włosami, niezależnie od tego jak obdarowała nas natura. Skoro mamy możliwość to korzystajmy. Przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions to jedna z najbezpieczniejszych metod na rynku. Nie obciąża włosów naturalnych i możemy cieszyć się efektem nawet do 9 miesięcy. 

Gęste włosy na wyjątkowe okazje? hairtalk extensions proponuje rozwiązanie idealne – hairband by hairtalk. hairband to włosy na żyłce do samodzielnego założenia. Już w 5 minut nasze włosy mogą być długie i gęste. Wyprodukowany został z włosów naturalnych, podatnych na wszelkiego rodzaju stylizacje – loki, fale itd. Po udanej zabawie, ściągamy produkt i chowamy do pudełka, w którym może na nas czekać do następnego wielkiego wyjścia.

Chcesz zachwycić innych? Otwórz się na zmiany z hairtalk extensions!
Komentarze

Popular Posts