hairtalk extensions - metoda przedłużania włosów, którą pokochały gwiazdy

Gwiazdy, gwiazdki i celebrytki - wszystkie chcą zachwycać. Na ściankach zawsze prezentują olśniewająco, a na Instagramie dzielą się ze swoimi followersami sposobami na piękny wygląd. 

Gęste i długie włosy zdecydowanie królują na ściankach i niejednokrotnie robią większe wrażenie  niż kreacje gwiazd. Oglądając ich zdjęcia zadajecie sobie pewnie pytanie: JAK ONE TO ROBIĄ?

Nie jest już tajemnicą, że Gwiazdy chętnie korzystają z różnego rodzaju dopinek, zagęszczaczy, czy stałego przedłużania lub zagęszczania włosów. 

Natalia Siwiec i Magda Pieczonka stale korzystają z metody hairtalk extensions prezentując w mediach społecznościowych fantastyczne efekty swoich metamorfoz. Maffashion i Asia Opozda, które na co dzień noszą włosy do ramion, okazjonalnie przedłużają włosy za pomocą hairband by hairtalk. Top modelka Sandra Kubicka wystąpiła w hairbandzie na pokazie Guess. Margaret zaskoczyła wszystkich na ostatnim festiwalu w Opolu występując we włosach do pasa - hairtalk extensions długości 55 cm! 

hairtalk extensions to marka ciesząca się zaufaniem profesjonalistów i klientek w 52 krajach świata. Produkty hairtalk wykonane są w 100% z naturalnych włosów Remy.
Za pomocą lekkich taśm hairtalk extensions można przedłużyć i zagęścić włosy, poprawić cięcie, a nawet uzyskać efekty kolorystyczne. 

Na czym polega metoda? Włosy Klientki umieszczane są między dwiema taśmami, które tworzą wodoszczelne połączenie. Raz założone włosy wystarczają nawet na 9 miesięcy użytkowania, a korekty wykonuje się co 8-12 tygodni.
Do przedłużenia włosów nie używa się wysokich temperatur czy szkodliwej chemii, co czyni hairtalk extensions najbezpieczniejszą metodą przedłużania włosów na rynku. W ofercie znaleźć możecie wiele rodzajów pasm, między innymi hairtalk extensions plus imitujące skórę głowy (dostępne również w wersji kolorystycznej z odrostem) czy colormelts z efektem ombre. Bogata paleta kolorów pozwala uzyskać ponad tysiąc niestandardowych odcieni.

W ofercie hairtalk znajdują się również zagęszczacze dla osób z przerzedzeniami włosów w górnej części głowy oraz bestsellerowy produkt - hairband by hairtalk, czyli włosy na żyłce do samodzielnego założenia.

Marka hairtalk extensions jest dostępna w najlepszych salonach w całej Polsce. 

Odwiedź stronę marki www.hairtalk.pl i obserwuj @hairtalkpoland w mediach społecznościowych!


Komentarze

Popular Posts