Wiosenne trendy!Za oknem długo wyczekiwana wiosna. Słońce rozpieszcza nas swoją obecnością, a kwitnące łąki nabierają koloru.

Czas uwolnić włosy spod czapki! 
Masz ochotę na odrobinę szaleństwa? 
Otwórz się na zmiany i …

ROZKWITNIJ!Twoje włosy mówią: KOLOR!
Wiosną 2019 króluje miedź w każdej postaci oraz w najróżniejszych odcieniach - począwszy od mahoniowego po ciemny, czekoladowy brąz. Zarówno w czystym, monochromatycznym wydaniu, jak i w formie delikatnych refleksów, które doskonale komponują się z brązem. Do łask powraca również czerń w atramentowym odcieniu.

Chłodny blond wciąż cieszy się wielką popularnością. Zwolenniczki tego koloru ani myślą o jego zmianie!
Dodatkowo w tym sezonie modne są włosy fioletowe, różowe, zielone. Fakt, są to kolory dla odważnych kobiet, ale przecież do odważnych świat należy! Takich kobiet nie brakuje. W kwestii koloru puszczamy wodze fantazji, a efekty są niesamowite. 
Siwe naturalne czy też farbowane włosy, powracają ze zdwojoną mocą. Projektanci stawiają na jednolity kolor lub wyblakły wzbogacony srebrnymi refleksami. Siwe włosy wcale nie muszą dodawać lat - wystarczy dobrać odpowiedni odcień, który idealnie podkreśli urodę i uwidoczni jej atuty. 

Nie chcesz farbować włosów? Możesz założyć kilka pasm hairtalk extensions w jaśniejszych odcieniach by uzyskać refleksy bez farbowania włosów! Jeśli marzy ci się efekt ombre - sprawdź pasma colormelts by hairtalk rozjaśniane na końcach. 

Twoje włosy mówią: DŁUGOŚĆ!
Długie włosy nigdy nie wyjdą z mody!
Tej wiosny wszystkie fryzury na długich włosach są dozwolone; warkocze, plecionki, niechlujne koczki. Zdecydowanie mamy w czym wybierać! A tym, które marzą o długich i gęstych włosach, polecamy przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions!

Twoje włosy mówią: OBJĘTOŚĆ!
Wolisz zostać przy krótkiej fryzurze? Dodaj jej objętości! Już kilka pasm hairtalk widocznie doda objętości Twoim włosom. Odwiedź jeden z 3 000 autoryzowanych salonów hairtalk extensions i wpleć wiosnę we włosy.

Szukasz salonu w swoim mieście? Pobierz aplikację hairtalk na swój telefon i znajdź najbliższy salon hairtalk extensions. 


Komentarze

Popular Posts