Czy włosy mogą rosnąć szybciej?
Długie włosy to marzenie niejednej z nas. Jednak uzyskanie upragnionej długości wymaga czasu i wysiłku. Włosy do połowy pleców, to największy trend ostatnich czasów, jednak zapuszczenie ich do takiej długości, może potrwać. Czy można przyspieszyć ten proces?

Istnieje wiele sposobów, na przyspieszenie porostu włosów – jedne są bardziej skuteczne inne mniej. Wiele kobiet ucieka się do naturalnych sposobów, jak na przykład ziołolecznictwo, bądź suplementację odpowiednich witamin. Takie zabiegi mogą nieco przyspieszyć porost włosów o ile będziesz każdego dnia pamiętać o pielęgnacji.

By włosy rosły szybciej należy o nie dbać – szczególnie o końcówki. Złamane, zniszczone i suche końcówki utrudnią lub wręcz całkowicie zahamują porost włosów, dlatego należy zapewnić im odpowiednie nawilżenie, lub po prostu je podciąć.

Jak szybko rosną włosy?

Włosy przeciętnie rosną ok. 1 cm. na miesiąc. Dużo zależy od kondycji włosów, stanu skóry głowy i innych czynników. Jeżeli stosujemy różne sposoby na porost włosów, może udać się nam przyspieszyć cały proces. Nie możemy jednak oczekiwać natychmiastowego efektu. Porost włosów wciąż może trwać od kilku miesięcy, do ponad roku a nawet jeszcze dłużej.

Włosy dłuższe natychmiast – czy to możliwe?

Jeżeli zależy ci na długich włosach, a nie chcesz czekać, istnieje kilka sposobów na to, by osiągnąć wymarzoną długość bardzo szybko.

Przede wszystkim – przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions. To innowacyjna metoda przedłużania, która nie jest szkodliwa dla Twoich włosów.

Długie włosy zyskane metodą hairtalk extensions, zyskasz w mniej niż godzinę! Zabieg przedłużania jest całkowicie bezpieczny. Przedłużyć można także cienkie włosy.

Pasemka hairtalk extesions, to produkt najwyższej jakości. Włosy są w 100 % naturalne. Szeroki wybór kolorów i długości pasm, pozwolą na idealne dopasowanie do Twoich włosów. Włosy można dowolnie stylizować i upinać fryzury na każdą okazję.

Dzięki pasemkom hairtalk extensions zyskasz nie tylko wymarzoną długość, ale wiele dodatkowych korzyści. Przede wszystkim – dodatkowa objętość oraz kolor.

hairband by hairtalk – dłuższe i gęstsze włosy w 1,5 minuty

Jeśli chcesz jeszcze szybciej przedłużyć włosy, proponujemy innowacyjny produkt: hairband by hairtalk. Dzięki niemu możesz mieć dłuższe włosy kiedy chcesz i na jak długo chcesz. hairband by hairtalk to włosy na żyłce, do samodzielnego założenia. Aplikacja włosów zajmie ci mniej niż 1,5 minuty!

Jeżeli jesteś zainteresowana usługą przedłużania włosów, bądź kupnem hairbanda, udaj się do autoryzowanego salonu hairtalk. Napisz do nas – podamy Ci nasze salony partnerskie w Twojej okolicy.


Komentarze

Popular Posts