Farbowanie, prostowanie, kręcenie – czyli stylizacja włosów przedłużanych.


Nie jest tajemnicą, że włosy przedłużane wymagają odpowiedniego traktowania. O pielęgnacji pisaliśmy już niejednokrotnie. Na co zwrócić uwagę podczas codziennej stylizacji?
Przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions można wykonać wyłącznie w autoryzowanych salonach partnerskich hairtalk.
hairtalk extensions w swojej ofercie posiada aż 8 rodzajów pasm, dostępnych w 55 kolorach co daje fryzjerowi nieograniczone możliwości kreacji fryzur. Nie trzeba czekać kilku lat, aby włosy osiągnęły upragnioną długość. Zabieg trwa niespełna godzinę, a efekty są zachwycające.


Stylizowanie włosów hairtalk

                Włosy hairtalk to w 100% naturalne włosy indyjskie Remy hair. Pasma mają naturalną tendencję do lekkiego falowania. Można je w dowolny sposób stylizować – prostować lub kręcić według uznania, pamiętając, że maksymalna temperatura prostownicy czy lokówki nie powinna przekraczać 170 stopni.
Do stylizacji nie zalecane jest używanie produktów takich, jak pianki, lakiery do włosów i inne. Mogę one mieć niekorzystny wpływ na taśmy. Jeżeli jednak ich użycie okaże się niezbędne, omijaj okolice mocowania.
                Podobnie jest z pozostałymi produktami hairtalk extensions, jak na przykład top of the head lub hairband by hairtalk. Oba produkty, to włosy, które możesz w dowolnym momencie zakładać i ściągać, dzięki czemu możesz je stylizować zanim założysz je na głowę.Dodatkowe wskazówki

Włosy hairtalk extensions wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Szampon i balsam hairtalk to duet idealny, który zapewni włosom przedłużanym odpowiednie nawilżenie, dzięki czemu zachowają swój blask na dłużej. Ważne jest również to, aby suszyć włosy chłodnym lub letnim nawiewem suszarki. Nie używaj produktów zawierających alkohol, etanol lub olejki. 
Jeżeli często stylizujesz włosy, zachęcamy do stosowania kosmetyków  linii hairtalk, które dodatkowo zadbają o ochronę Twoich włosów oraz ułatwią codzienną pielęgnację.
detangler – spray ułatwiający rozczesywanie, do stosowania na mokrych jak i suchych włosach.  
hairtalk conditioner to delikatna mgiełka, do stosowania na włosach suchych i mokrych która zadba o ich odpowiednie nawilżenie. Można jej używać nawet kilka razy dziennie.
Maska regenerująca repair cream stosowana raz na dwa tygodnie zapewni włosom blask, odżywi je i wzmocni.


Zapuszczanie włosów trwa latami, ale dzięki hairtalk extensions możesz mieć długie, gęste, piękne włosy w mniej niż godzinę!

Komentarze

Popular Posts