Przedłużanie włosów - czyli co powinnaś wiedzieć

hairtalk extensions 

to metoda przedłużania włosów za pomocą lekkich pasm, ciesząca się zaufaniem profesjonalistów i Klientek w 58 krajach świata. 6 zupełnie różnych rodzajów pasm i paleta 57 kolorów dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdego typu włosów. Elastyczna, niewidoczna taśma pozwala uzyskać absolutnie naturalny efekt zagęszczenia i przedłużenia fryzury.

Na czym polega zabieg? 

Twoje włosy umieszczane są pomiędzy dwoma pasmami hairtalk extensions, które łączone są za pomocą taśm mocujących, pokrytych medycznie przetestowanym klejem.

Na jak długo wystarcza zabieg? 


Jedna aplikacja pasm hairtalk extensions wystarczy na około 8-12 tygodni, w zależności od szybkości wzrostu naturalnych włosów. Pasma można założyć nawet trzy razy, co daje łącznie okres około 9 miesięcy użytkowania.

Czym różnią się pasma?


Zobacz różnicę:


Jaka jest cena zabiegu przedłużenia/zagęszczenia włosów metodą hairtalk extensions?

Ceny ustalane są indywidualnie przez nasze autoryzowane salony partnerskie. Zachęcamy do konsultacji, podczas której fryzjer odpowie na wszystkie pytania, dobierze kolor pasm oraz przedstawi propozycję cenową.

Czy metoda niszczy włosy?


Do aplikacji pasm nie używa się wysokich temperatur czy szkodliwej chemii co czyni hairtalk extensions najbezpieczniejszą metodą na rynku. Taśmy hairtalk są cienkie i elastyczne co zapewnia komfort noszenia. 

Gdzie można znaleźć listę autoryzowanych salonów hairtalk extensions?

Jeśli szukasz salonu w pobliżu, napisz do nas na Facebooku lub Instagramie - Z przyjemnością prześlemy listę naszych salonów partnerskich w Twojej okolicy.

Jakie kosmetyki stosować do pielęgnacji włosów przedłużanych?
Stosuj kosmetyki marki hairtalk extensions dedykowane włosom przedłużanym.

Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas.

Komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Jest Pani szczęściarą :) Dzięki pasmom hairtalk extensions może Pani również uzyskać efekt ombre bez zobowiązań.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popular Posts