Turn your power up!

Dążymy do sukcesu, głośno mówimy o swoich potrzebach i coraz bardziej dbamy o siebie.

Lubimy się wyróżniać i swoją indywidualność podkreślać nietuzinkowymi stylizacjami, makijażem i fryzurą.

My, współczesne kobiety, bierzemy na swoje barki dużo więcej, niż w teorii jesteśmy zdolne unieść.

I jakoś dajemy radę.

Choć każda z nas jest inna, można śmiało stwierdzić, że na dobre pożegnałyśmy się z ciążącym na nas latami stereotypem słabej płci.

Teraz, kiedy słońce pomaga nam z energią zaczynać każdy dzień, chcemy sięgać po jeszcze więcej. Lato zrzuca z nas ciężkie ubrania, zachęca do zrezygnowania z mocnego makijażu.

To teraz jesteśmy bardziej sauté niż kiedykolwiek indziej.

Czy jednak każdej z nas z łatwością przychodzi wyjście na plażę? Niekoniecznie. Nie chodzi tu nawet o akceptację swojego ciała - my, kobiety współczesne, doskonale wiemy, że jesteśmy piękne. Czasami może nam jednak brakować pewnych atrybutów, które podkreślają nasz własny, indywidualny styl. A my nie chcemy zniknąć w tłumie. O nie. 
 
Co zatem zrobić, by lekko podkręcić swój wakacyjny look? Podrasuj swoje włosy! Większa objętość, mega długość czy nowy kolor - takie zmiany zawsze dają radość i powodują uczucie świeżego, energetycznego powiewu. Tego lata wszystkie chwyty są dozwolone - subtelne refleksy, stylowe ombre czy kolorowe akcenty. To samo tyczy się długości włosów. Bez znaczenia, czy wybierzesz stylowe, krótkie włosy, czy spektakularną długość do pasa - i tak będziesz na czasie.

Przedłużanie włosów nowoczesnymi pasmami hairtalk extensions daje ogromne możliwości. I nie mówimy tu tylko o efekcie przedłużenia włosów - pasma te pozwalają również na uzyskanie ciekawych efektów kolorystycznych. I to bez konieczności użycia rozjaśniacza lub farby. 

 


Magda, twarz letniej kampanii hairtalk extensions, przekonała się o tym na własnej głowie:

„Dzięki włosom czuję się w 100% kobieco i seksownie. Zakochałam się w nich od samego początku i teraz nie wyobrażam sobie dnia bez nich. Podobam się sama sobie.

W dbaniu o siebie, w poprawie swojego własnego samopoczucia nie chodzi o to, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich wokół, ale przede wszystkim, aby czuć się dobrze sama ze sobą.”

Jeśli decyzja o zmianie ma dobrze wpłynąć na Twoje samopoczucie, dodać Ci energii do działania i podkreślić Twój charakter, to kiedy, jak nie teraz?

Komentarze

Popular Posts