Ombre bez rozjaśniacza

 


Moda i wygoda nie zawsze idą w parze. Bez znaczenia czy mówimy o wysokich szpilkach, czy modnej fryzurze. Dla uzyskania wymarzonego koloru włosów często jesteśmy w stanie zaakceptować pewne ryzyko związane z ich rozjaśnieniem lub dekoloryzacją. Czy jednak musimy? Niekoniecznie. 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które wciąż zyskuje na popularności, jest wykorzystanie przedłużania lub zagęszczania włosów do zmiany ich koloru. 

Kreatywny stylista fryzur jest w stanie użyć pasm hairtalk do uzyskania przeróżnych efektów kolorystycznych:

Ombre, sombre, colormelting.

W tym przypadku wystarczy użycie pasm colormelts by hairtalk lub hairtalk extensions pro w gamie kolorystycznej colormelts. Rozpoczynając od naturalnego koloru, colormelts płynnie przechodzą w drugi i trzeci odcień.

Można pójść o krok dalej i zmieszać ze sobą kilka odcieni colormelts, albo połączyć je z pasmami w jednym kolorze. Przejście koloru można również złagodzić łącząc pasma hairtalk extensions pro w odcieniach colormelts z pasmami z odrostem. Nie musisz się ograniczać!Refleksy.

Można je z łatwością uzyskać aplikując kilka pasm w odcieniu jaśniejszym od naturalnego. Fryzjer może zdecydować się na użycie taśm jednostronnych lub na połączenie naturalnego odcienia Klientki z jaśniejszym pasmem zakładanym od spodu. Tym sposobem można optycznie rozjaśnić włosy bez konieczności użycia chemii fryzjerskiej.Podkreślenie śnieżnego blondu.

Bywa, że trudno jest uzyskać efekt szarego, chłodnego blondu. W tym przypadku doskonale sprawdza się zagęszczenie włosów pasmami w chłodnych odcieniach (60, 70, 72).

Zasada jest jedna – można wszystko! 


Komentarze

Popular Posts