Grzywka bez ryzyka

Ujmuje lat, łagodzi rysy twarzy i dodaje włosom objętości. Grzywka, bo o niej mowa, jest niezmiennie na czasie. Pasuje osobom o pociągłej lub kwadratowej twarzy i najlepiej sprawdza się na gęstych, grubych włosach. Te z nas, które mają włosy cienkie i delikatne, o fryzurze z grzywką mogły jedynie pomarzyć. Grzywka ścięta na włosach bez objętości zazwyczaj rozdziela się, przetłuszcza i jest trudna do ułożenia. A co w przypadku, gdy fryzura z grzywka zwyczajnie się nam znudzi? Niestety - pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż włosy odrosną.
Odpowiedzią na grzywkowe rozterki jest modny zagęszczacz z grzywką mocowany na klipsach - top of the head.  

Top of the head wykonany jest z naturalnych włosów długości 50 cm. Twój fryzjer może bez problemu skrócić włosy, zmienić kształt grzywki lub zupełnie dostosować zagęszczacz do Twojej fryzury. 

top of the head mocowany jest na klipsach, a jego samodzielne założenie jest niezwykle proste:Top of the head dostępny jest w 10 kolorach.
Top of the head dostępny jest na zamówienie w salonach partnerskich hairtalk extensions. Szukasz salonu w pobliżu? Napisz do nas na Facebooku lub Instagramie!

Komentarze

Popular Posts