Zagęszczanie włosów delikatnych - na co zwrócić uwagę?
Cienkie włosy to spore wyzwanie zarówno dla ich właścicielek, jak i fryzjerów. Trudno na nich uzyskać objętość, nie lubią cieniowania i łatwo tracą świeżość.

Jeśli jesteś właścicielką cienkich i delikatnych włosów, zapewne nieraz zastanawiałaś się jak poprawić ich wygląd. Suplementy, wcierki, ampułki – sposobów jest wiele, ale większość z nich przynosi efekt po bardzo długim czasie stosowania, lub… nie przynosi go wcale. Czy istnieje zatem jakakolwiek skuteczna metoda zwiększenia objętości włosów delikatnych?

Odpowiedź jest prosta – zagęszczanie.Wybierając metodę zagęszczania cienkich włosów, powinnaś zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii:

1. Czy metoda zakłada użycie wysokiej temperatury?

Wysoka temperatura uszkadza włosy – zwłaszcza te cienkie. Zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions wykonuje się bez użycia specjalistycznego sprzętu czy ciepła. Włosy mocowane są za pomocą taśm pokrytych cienką warstwą trwałego, lecz delikatnego dla włosów, medycznie testowanego kleju.

2. Czy fryzjer jest prawidłowo przeszkolony?

Każdy salon, w którym dostępna jest metoda hairtalk extensions został przez nas bezpłatnie przeszkolony. Dodatkowo salony autoryzowane hairtalk mają możliwość zapisania się na tzw. „doszkolenie”, które również jest bezpłatne. Dokładamy wszelkich starań by stylistom przekazać nie tylko najwyższej jakości produkt, ale i wiedzę. Wszystko w trosce o Twoje włosy.

3. Jak wygląda zdejmowanie pasm? Czy niszczy ono włosy? 

Raz na kilka tygodni wykonywana jest tzw. „korekta”. Polega ona na usunięciu pasm i ponownym ich założeniu. Wybierając metodę przedłużania lub zagęszczania włosów zwróć uwagę na to, jak przebiega ten proces. W przypadku hairtalk extensions pasma spryskiwane są preparatem, który rozpuszcza klej. Bez szarpania, bez wyrywania. Szybko, łatwo i bezpiecznie.

4. Który rodzaj pasm wybrać?

hairtalk ma w swojej ofercie niewidoczne pasma szerokości 3 cm – to jedyne takie pasma na rynku. Dla bardzo rzadkich włosów rekomendujemy wybór pasm hairtalk extensions pro lub hairtalk extensions plus, w których taśma jest niezauważalna nawet przy upiętych do góry włosach.

5. Czy metoda obciąża włosy?

Prawidłowo założone pasma hairtalk nie obciążają włosów. Taśmy są niezwykle lekkie i elastyczne, a technika ich zakładania jest w najdrobniejszym szczególe dopracowana przez doświadczonych instruktorów. W przypadku bardzo delikatnych włosów rekomendujemy użycie taśmy jednostronnej – daje ona możliwość równomiernego rozmieszczenia mniejszej ilości pasm.Jeśli jesteś ciekawa efektów przedłużania włosów metodą hairtalk extensions, odwiedź nasz profil na Instagramie – @hairtalkpoland. Każdego dnia publikujemy tam zdjęcia realnych prac wykonanych w naszych salonach partnerskich.

Komentarze

Popular Posts