Jaka jest TWOJA DEFINICJA PIĘKNA?

Definicja piękna nie jest jednoznaczna. Dlaczego? Bo każda z nas widzi je inaczej. To my decydujemy o tym, co sprawia, że czujemy się wyjątkowo i w jaki sposób chcemy to osiągnąć. Opinia innych nie powinna mieć znaczenia. Liczy się to, co czujemy, gdy patrzymy w lustro. Jeśli coś ma sprawić, że poczujemy się lepiej same ze sobą nie zastanawiajmy się – po prostu zróbmy to! Piękno ma wiele twarzy i każda z nich jest unikatowa. To właśnie nasza definicja piękna.

Idąc dalej za tą myślą, do naszych kampanii zaangażowaliśmy kobiety, które na co dzień nie są profesjonalnymi modelkami. Co więcej,  postanowiliśmy wcielić w życie ich własną, niepowtarzalną wizję piękna. 

Swoje zgłoszenie wysłało do nas prawie tysiąc Pań. Jedno z nich szczególnie zapadło nam w pamięć: był to film nagrany przez Monikę – uroczą dziewczynę z błękitnymi, hipnotyzującymi oczami, która to, ku naszemu zdziwieniu, zgłosiła do udziału w sesji swoją mamę. Finalnie obie Panie zaprosiliśmy do współpracy.


O tym, jak przebiegł cały ten proces najlepiej opowie Wam sama Monika: 

„O hairtalk dowiedziałam się z mediów społecznościowych. Zawsze przyglądałam się pięknym metamorfozom pań, które borykają się z problemem cienkich włosów lub chciały po prostu zmienić swój wygląd. Przygodę z hairtalk zaczęłam od zgłoszenia mojej mamy do akcji „zostań twarzą hairtalk”. Od lat chciałam, by mama miała piękne włosy. Z powodu problemów zdrowotnych, w młodym wieku zaczęła mieć problem z przerzedzaniem włosów w górnej części głowy. Z czasem spowodował on, że mama straciła pewność siebie. Zgłaszając mamę chciałam, by uśmiech znów zagościł na jej twarzy i mogła cieszyć się piękną, nową fryzurą. Kiedy dostałam telefon z biura hairtalk z informacją, że została wybrana do metamorfozy, nie mogłam w to uwierzyć. Co więcej – zaproponowano metamorfozę również mnie! Pierwsza myśl – obie niebawem będziemy mogły cieszyć się zmianą na lepsze. Moja mama będzie znowu mogła upiąć włosy, a ja spełnię swoje marzenie o grzywce. Od razu zadzwoniłam do mamy i przekazałam jej wiadomość o zgłoszeniu jej udziału (bo nie wiedziała o tym wcześniej). Obie rozpłakałyśmy się ze szczęścia. W dniu, kiedy z minuty na minutę oczekiwałyśmy na efekt końcowy, emocje grały pierwsze skrzypce. To były momenty ogromnych wzruszeń, radości i fantastycznej zabawy. Piękna pamiątka, którą zapamiętamy do końca życia, i która została uwieczniona na fantastycznych zdjęciach i reportażu z tego wydarzenia. 

Już teraz, po ponad tygodniu noszenia top of the head i easy top, możemy obie stwierdzić, że podjęłyśmy świetną decyzję o udziale w konkursie. Dzięki temu nasza codzienność została odmieniona. Mama odzyskała pewność siebie! W końcu może zarzucać włosami i robić z nimi cuda, a ja zmieniłam wygląd poprzez dodanie grzywki, z czego cieszyłam się jak dziecko. Lepszej zmiany nie mogłyśmy się spodziewać. 

Ogromne podziękowania dla całego zespołu hairtalk Poland. Dzięki Wam przeżyłyśmy cudowne chwile razem.”
Komentarze

Popular Posts