Długie włosy na ślub?Mariola Domińska – instruktor hairtalk. Z zawodu i ogromnej pasji stylista fryzur i szkoleniowiec z Poznania. Złota medalistka konkursu Diamentowa Piękność. Przedłużanie włosów to jej specjalność. Upięcia również nie mają przed nią żadnych tajemnic, a fryzury ślubne to jedne z jej ulubionych.Mariolu, jak długo pracujesz z marką hairtalk?

Od 2011 roku rozpoczęłam tą wyjątkową współpracę jako certyfikowany salon hairtalk. Od 9 lat jako szkoleniowiec marki hairtalk dzielę się swoją wiedzą i 28-letnim doświadczeniem w branży. Miałam przyjemność pracować przy sesjach zdjęciowych dla polskich, hiszpańskich, włoskich i angielskich magazynów modowych.

Sezon ślubny powoli nabiera tempa, jesteś gotowa?

O tak, sezon ślubny wprawdzie trwa cały rok, ale ilość ślubów zdecydowanie zwiększa się od kwietnia do października. Teraz jest czas największej gotowości i wykonywania próbnych fryzur ślubnych. Można go wykorzystać na przygotowanie włosów, poznanie produktów, dzięki którym ani długość ani gęstość włosów nie będzie ograniczać przyszłych Panien Młodych w realizacji ślubnych marzeń.

Jak często przychodzą do Ciebie kobiety z konkretnymi oczekiwaniami?

Mogę powiedzieć, że często kobiety przychodzą z konkretnym pomysłem lub przykładowym zdjęciem. Nie wiedzą jednak jak można uzyskać ten wymarzony efekt z ich cienkich lub bardzo krótkich włosów.

Wtedy mówię swoje ulubione zdanie: „Cieszę się, że trafiła Pani do mnie, ponieważ mogę spełnić jedno Pani marzenie już dziś!” Widzę wtedy ten promienny uśmiech na twarzy. Pokazuję różne opcje zagęszczenia czy przedłużenia włosów, proponuję konkretne fryzury pasujące do typu urody, do sukni ślubnej czy tematu przewodniego całego ślubu.

Jakie fryzury królować będą w tym sezonie?

Gama fryzur ślubnych jest bardzo szeroka, musimy to bardzo indywidualnie dobrać do klientki. W tym sezonie wyróżniać się będą trzy typy fryzur, o których warto wspomnieć:

luźne upięcia – bardzo delikatne, naturalne, miękkie sploty. Klientki pokochały te fryzury, ponieważ dają duży wachlarz możliwości jeżeli chodzi o dodatki, na przykład kwiaty, spinki czy wianki.hollywoodzkie fale – fryzura, do której przyda nam się dodatkowa ilość włosów. Świetnie w tej roli sprawdzi się np. hairband by hairtalk. Często nasze włosy zbyt krótko utrzymują skręt, natomiast dzięki zagęszczeniu lub przedłużeniu włosów uzyskujemy włosy bardziej podatne na stylizacje.fryzury z warkoczem – wygodne fryzury, w których warkocz pełni rolę bardzo ciekawego dodatku. Idealnie sprawdzą się dla Pań, które wybrały styl boho oraz cenią sobie wygodę połączoną z elegancją.Z jakim problemem odnośnie fryzury ślubnej spotykasz się najczęściej?

Brak odpowiedniej długości i gęstości włosów, które często są wymagana do wymarzonej przez klientkę fryzury ślubnej. Włosy bardzo oporne na stylizacje, na których nie utrzymują się fale czy loki.

Czy do stylizacji ślubnej można wykorzystać hairband by hairtalk?

Nie tylko można, ale nawet trzeba! Jest to produkt, dzięki któremu uzyskamy wymarzony przez klientkę efekt fal hollywood, który utrzyma się przez całą noc. Fryzura będzie pełna objętości, a klientka bardzo zadowolona.

Jeżeli mogłabyś trafić do wszystkich tegorocznych Panien Młodych, co chciałabyś im powiedzieć, poradzić, jeżeli chodzi o fryzurę?

Warto pamiętać o tym, że fryzura ślubna musi być przemyślana i spójna z całą stylizacją. Zaplanujmy wcześniej swoją fryzurę wraz ze stylistą, aby mieć czas na odpowiednie przygotowanie włosów do tego szczególnego dnia. Pamiętajmy o tym, by jak najszybciej zarezerwować swój termin, ponieważ kalendarz stylisty zapełnia się z dnia na dzień. Jeżeli Twoje włosy nie pozwalają na wymarzone upięcie, zapytaj swojego fryzjera o możliwość ich przedłużenia czy zagęszczenia. Jeśli jednak z jakichś powodów nie zdecydujesz się na stałe przedłużenie włosów, to hairband by hairtalk pozwoli Ci uzyskać długość i objętość, dzięki którym olśnisz wszystkich.Pamiętaj! To Twój czas.

Komentarze

Popular Posts