przedłużanie i zagęszczanie włosów cienkich i delikatnychhairband by hairtalk to nasz bestsellerowy produkt, dzięki któremu zagęścisz oraz przedłużysz włosy. Jego założenie trwa niespełna minutę, a efekt widoczny jest natychmiast.

Dla kogo dedykowany jest hairband?

Właściwie dla każdej z nas, która pragnie zjawiskowej objętości swojej fryzury. Włosy na żyłce w żadnym stopniu nie obciążają naszych włosów dlatego idealnie sprawdzą się również do włosów cienkich i delikatnych. hairband to doskonała alternatywa dla stałego przedłużenia czy zagęszczenia fryzury.

Zobaczcie jaki efekt uzyskała Hania – nowa twarz hairtalk. Do jej metamorfozy użyliśmy hairband by hairtalk w kolorze 4 o długości 40 cm.
Hania swoje włosy ma dosyć krótkie, co bardzo sobie ceni podczas ich codziennej pielęgnacji oraz stylizacji. Zależało jej jednak na większej objętości i długości na wielkie wyjścia, dlatego w tym przypadku hairband by hairtalk to strzał w 10!

Założenie hairbanda trwa mniej niż minutę, a efekt jaki można uzyskać oceńcie sami.

My jesteśmy zachwyceni!

Czy wiesz, że hairband by hairtalk można dowolnie stylizować? 

Pamiętaj jednak, aby nie przekraczać temperatury 180 stopni Celsjusza. Włosy hairtalk długo utrzymują skręt. Co więcej, raz wystylizowany hairband może nam służyć spokojnie kilka dni.
Chcesz przekonać się jaki efekt uzyskasz na swoich włosach?

Pobierz aplikację hairtalk i sprawdź gdzie znajduje się najbliższy showroom, w którym możesz przymierzyć hairband by hairtalk.

Pamiętaj! Jeżeli coś sprawi, że poczujesz się pięknie, po prostu to zrób!

Komentarze

Popular Posts