hairband by hairtalk - rozwiewamy wątpliwości

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie hairband by hairtalk czyli włosów na żyłce do samodzielnego założenia:Czy hairband spada z głowy?

hairband nie spada z głowy. Został zaprojektowany tak, aby zapewniał komfort noszenia. Żyłkę można dopasować do obwodu głowy, dzięki czemu hairband nie będzie się przesuwał.

Czy hairband obciąża włosy?

hairband by hairtalk w żadnym stopniu nie obciąża włosów. Produkt opiera się na głowie za pomocą żyłki, która w żaden sposób nie jest przypinana do włosów.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania hairbanda na co dzień?

Nie ma żadnych przeciwskazań do użytkowania hairbanda. Jest on doskonałą alternatywą dla pań, które nie decydują się na stałe przedłużenie czy też zagęszczenie włosów. hairband może być stosowany według Twoich potrzeb.

Jakie fryzury można wykonać mając założony hairband?

Z użyciem hairbanda można wykonać niskie upięcia, luźne warkocze, które nadal cieszą się ogromnym powodzeniem. Możemy też uzyskać pełne objętości fale czy loki ponieważ hairband by hairtalk może być dowolnie stylizowany. hairband idealnie sprawdzi się również na ślub. Lekkie, zwiewne upięcia w stylu boho wciąż królują podczas ślubnych stylizacji, a z użyciem hairbanda fryzura zdecydowanie zyska na objętości.

Czy można farbować/tonować hairbanda?

Jak najbardziej. Można wykonać zabieg tonowania/farbowania hairbanda. Należy jednak pamiętać, że każdy zabieg chemiczny przeprowadzony na włosach hairtalk powoduje utratę gwarancji. Fryzjer może spersonalizować hairbanda do Twoich potrzeb.

Jak często trzeba myć hairbanda?

hairbanda należy myć tak często jak jest to potrzebne dla komfortowego użytkowania. Do mycia stosujemy produkty dedykowane włosom przedłużonym marki hairtalk extensions, które zapewniają ich optymalne nawilżenie oraz zabezpieczenie.

Jaka jest cena hairbanda?

Sugerowane ceny hairband by hairtalk prezentują się następująco:

- długość 25 cm – 1500 zł

- długość 40 cm – 2000 zł.

hairband zamówisz w autoryzowanych salonach partnerskich w całej Polsce.

Jaka jest gramatura hairbanda?

Producent nie podaje gramatury produktu. Ilość włosów w hairbandzie odpowiada 4-5 opakowaniom pasm hairtalk extensions.

Czy hairband wykonany jest z włosów naturalnych?

Oczywiście! hairband wykonany jest z naturalnych włosów Remy pochodzenia indyjskiego.


Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji - napisz do nas na Facebooku lub Instagramie.

Komentarze

Popular Posts