hairtalk dodaje pewności siebie


Jak wiecie, co jakiś czas szukamy nowych osób do naszych kampanii reklamowych. Naszym zdaniem każda kobieta, która czuje się pięknie, po prostu jest piękna! W tym roku na plan zdjęciowy zaprosiliśmy aż 6 wspaniałych kobiet. Za każdą z nich stoi jakaś historia, każda z nich zmaga się z trudami życia codziennego i jest absolutnie wyjątkowa!

Bardzo cieszy nas fakt, że mieliśmy swój wkład w spełnieniu ich wieloletnich marzeń.


Paulina – nasza nowa twarz hairtalk extensions jest jedną z nich.

Po ostygnięciu emocji jakie towarzyszyły nam na planie zdjęciowym zadaliśmy Paulinie kilka pytań. Mamy nadzieję, że jej odpowiedzi ułatwią Wam przesłanie zgłoszenia przy naszych następnych poszukiwaniach nowych twarzy.

Paulina, skąd pomysł, aby wysłać swoje zgłoszenie na twarz marki hairtalk?

Od lat przyglądam się działaniom marki hairtalk i doceniam ją za to, że dodaje pewności siebie i uszczęśliwia kobiety. Włosy to nasza największa ozdoba, a kiedy matka natura nie pozwoli nam się cieszyć gęstymi i długimi włosami pojawiacie się Wy! Pomysł narodził się w momencie, kiedy podczas zabawy na znanej aplikacji upiększającej wykorzystałam filtr dodający objętości i długości włosom. Pomyślałam „mogę tak wyglądać codziennie”. Nie jestem fanką wirtualnych „upiększaczy”, ale tych rzeczywistych już tak. Wysłałam swoje zgłoszenie bo chciałam dodać swoim włosom zarówno długości jak i objętości.

Jaka była Twoja reakcja kiedy dowiedziałaś się o wygranej?

Pomyślałam: WOW! Idę w to! Byłam bardzo podekscytowana i pewna na 100%, że wysłanie zgłoszenia było dobrą decyzją.

Co czułaś kiedy dowiedziałaś się o tym, że będziesz miała włosy przedłużone pasmami hairtalk extensions o długości aż 55 cm?

Nadal byłam bardzo podekscytowana. Moje włosy sięgają prawie do pasa jednak są bardzo cienkie i wykruszone, co odbiera mi radość z ich długości. Cieszyłam się, że spełnicie jedno z moich marzeń, ale nie ukrywam, że miałam jednocześnie małe obawy. Szybko jednak przekonałam się, że włosy hairtalk są bardzo dobrej jakości i idealnie komponują się z moimi włosami. Wyobraźcie sobie, że własna Mama nie potrafiła odróżnić doczepionych pasm od moich włosów.


Jak długie włosy wpływają na Twoje samopoczucie?

Genialnie! Która z nas nie lubi czuć się sexy? Kobieco? I zarazem elegancko? Długie włosy to według mnie atrybut kobiecości.

Jaka była reakcja Twoich bliskich na nową fryzurę?

Od znajomych wciąż słyszę: „Jak pięknie!” „Jak naturalnie!” Te szczere westchnienia upewniły mnie w tym, że była to bardzo dobra decyzja. Komplementy budują moją pewność siebie. Przekonałam się na własnej głowie, że można znaleźć kompromis między marzeniami, a naturalnością. To właśnie hairtalk!

Co zmieniło się w codziennej pielęgnacji włosów?

Od ekipy hairtalk otrzymałam kosmetyki dedykowane włosom przedłużonym, szczotkę oraz szczegółowe informacje dotyczące pielęgnacji włosów przedłużonych. Przyznaję, że taka długość i objętość wymagają zdecydowanie więcej czasu aniżeli poświęcałam włosom dotychczas, ale czego się nie robi aby poczuć się pięknie?

Czy ta przygoda zmieniła coś w Twoim życiu?

Ta przygoda zmieniła moje spojrzenie na siebie ;). Wiem, że długie i gęste włosy to zdecydowanie coś dla mnie! Mając tak piękne włosy, makijaż i cała reszta są tylko dodatkiem. W końcu przestałam porównywać moje włosy do włosów celebrytek i instagramerek. Teraz wiem, że one podjęły tę decyzję co ja, tylko o wiele wcześniej ;)

Komentarze

Popular Posts