Wakacje z hairtalk

hairtalk extensions wykonane są z najwyższej jakości włosów naturalnych, dlatego wymagają szczególnej uwagi. Jeśli poświęcisz im odpowiednio więcej czasu odwdzięczą Ci się pięknym wyglądem. Sezon wakacyjny w pełni. Podpowiadamy co powinno znajdować się w Twojej wakacyjnej walizce:


szampon + balsam - duet idealny do codziennej pielęgnacji włosów przedłużanych. 

Pamiętaj, że te kosmetyki dostaniesz również w pojemności 50 ml, dzięki czemu zaoszczędzisz cenne miejsce w Twojej walizce.
conditioner - mgiełka, która chroni włosy przed czynnikami ze
wnętrznymi. Jeżeli planujesz kąpiele w basenie czy aktywne spędzanie czasu spryskaj nim swoje hairtalk.


olejek do końcówek - nawilża i zapobiega rozdwajaniu końcówek włosów. Stosuj olejek hairtalk codziennie, aby zapobiec przesuszeniu swoich hairtalk.
O czym warto pamiętać?
Do pielęgnacji swoich hairtalk stosuj wyłącznie produkty dedykowane włosom przedłużanym marki hairtalk. Szampon i balsam spakuj do walizki zaraz po strojach kąpielowych :). Nie raz poczujesz wiatr we włosach dlatego nie zapominaj o... czesaniu. Włosy przedłużane wymagają częstego szczotkowania, dzięki czemu unikniesz ich splątania. Ułatwi Ci to mała szczotka hairtalk, która zmieści się w każdej torebce. Nawilżenie to podstawa. Olejek do końcówek włosów uchroni Twoje hairtalk przed przesuszeniem. Stosuj go nawet kilka razy dziennie. Przy wysokich temperaturach zadbaj o nakrycie głowy. Twoje włosy będą Ci wdzięczne, a kapelusz idealnie dopełni letni look. Uprawiając sport lub korzystając z kąpieli w morzu/basenie zapleć włosy w warkocz i zabezpiecz je przed działaniem potu/chloru conditionerem hairtalk. Po zakończeniu tych czynności nie zapomnij dokładnie umyć włosów. Staraj się chronić włosy przed słoną i chlorowaną wodą. Zawarte w niej minerały mogą wpłynąć na odcień włosów. Dzieje się tak zwłaszcza, gdy włosy są przesuszone, dlatego po każdej kąpieli w takiej wodzie dokładnie je spłucz. Jeżeli Twoje włosy zmieniły odcień nie wpadaj w panikę. Nie działaj na własną rękę – możesz tylko pogorszyć sprawę. Po powrocie z wakacji jak najszybciej skontaktuj się ze swoim fryzjerem – on z pewnością temu zaradzi.
Nakładając na ciało kosmetyki koloryzujące zadbaj o to, aby włosy nie miały z nimi styczności. Włosy blond są bardzo podatne na działanie np. samoopalacza. Jeżeli nie zabezpieczysz ich odpowiednio mogą zmienić kolor.
Te kilkanaście minut dziennie, które poświęcisz na pielęgnację swoich hairtalk, zaowocuje ich odpowiednim nawilżeniem i uchroni je przed niechcianymi przebarwieniami.
Po powrocie z wakacji umów się na wizytę do swojego stylisty, który z pewnością zatroszczy się o Twoje włosy wykonując ich regenerację.Komentarze

Popular Posts